"Opętaj" się! - Wydawnictwo Czarny Pies

Idź do spisu treści

Menu główne:

"Opętaj" się!

Agnieszka Kalinowska, publicystka: Pochłania, maksymalnie przykuwa uwagę, angażuje i nie pozwala się oderwać, dopóki razem z podinspektorem Lorencem nie zbadamy wszystkich wątków, nie odpowiemy na wszystkie pytania i nie złapiemy najgroźniejszego przestępcy. Warto również dodać, że "Opętanie" w niezwykły, a zarazem bardzo realistyczny sposób pokazuje polską prowincję ze wszystkimi jej małymi i większymi "układami", sekretami o których wszyscy wiedzą, lokalnymi "liderami", przedstawicielami władzy i ciemnymi interesami. Warto się w tej powieści zagłębić, dać się jej wciągnąć, a potem, z ogromną ciekawością, czekać na ciąg dalszy…
Dorota Rak, starszy menadżer w grupie medialnej: Zaczęłam w piątek po południu. W sobotę, gdy mąż się obudził, ciągle czytałam przy zapalonej lampce. Skończyłam ;) mam nie zrobione pranie, nie posprzątane, ale to wszystko nic, książka naprawdę dobra, musiałam dokończyć. Gratuluję.  
An Ka, menadżer w spółce medycznej:  Bardzo dobra książka, nie odłożyłam jej na później, jak wiele innych… tylko zaczęłam i skończyłam. Czytałam i podziwiałam. Polecam i czekam na cd.
Justyna Dobrzyńska
, reporterka: Czyta się jednym tchem. Zupełnie nowy rodzaj głównego bohatera w polskim kryminale, bardzo intrygująca postać, z którą człowiek się utożsamia. Polecam.      
Sebastian Pawlak, publicysta, radny miejski: „Opętanie” z
abrało mi cały słoneczny dzień. Ale nie żałuję. Książka wciągnęła mnie bez reszty, a i opaliłem się na skwarka :-)
Krzysztof Basiński: dziennikarz sportowy
: Brawo, w pociągu z Lublina do Pilawy połknąłem ¼ książki, Modlitwa przy rynnie i cud z rury rewelka:) A po przyjeździe do Warszawy już nie mogłem się oderwać, aż przeczytałem wszystko. Polecam. Stracicie dla tej powieści głowę:);) Dla mnie, jak na debiut rewelacja! Czyta się świetnie. Już nie mogę doczekać się kolejnej książki.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego